Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

EVDEN EVE NAKLİYAT


Taşınma öncesi talep etmeniz durumunda tüm eşyalarınız personelimiz tarafından demonte edilip ambalajlanır ve numaralandırılarak yeni adresinizde montajı yapılacak şekilde hazırlanarak araçlarımıza yüklenir.

Can Doğuş Nakliyat firmamız yıllardan beri evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Bu süreç içinde ev, ofis, büro, fabrika gibi bir çok alanda nakliye tecrübesi kazandık. Sizin endişeleriniz bizim için her zaman çok önemli olmuştur, bu yüzden en değerli mülkiyetiniz olan evlerinizi taşırken her zaman dikkatli ve titiz davranmaktayız.

Evden eve nakliyat konusunda faaliyet göstermekte olan firmamız, deneyimli kadrosu ve profesyonel işçilik anlayışı ile sizlerin de hizmetinde olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Taşınma öncesi sökülmesi gereken tüm ev eşyalarınız demonte edilir ve hava kabarcıklı naylon veya battaniye ile emniyetli bir şekilde sarılır.

Ankara ve ilçeleri başta olmak üzere tüm illere emniyetli, kaliteli profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Bilgi almak için bizimle istediğiniz an irtibat kurabilirsiniz. Size de hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Ankara merkezli firmamız, başta Ankara ve ilçeleri olmak üzere yurdumuzun tüm illerine evden eve ve bürodan büroya nakliye hizmetlerini yıllara dayanan tecrübesi ve hizmet kalitesi ile yerine getirmektedir. Evden eve taşınma işlemleriniz sunduğumuz kaliteli hizmet ile sizin için sorun olmaktan çıkmaktadır.

Can Doğuş Evden Eve Nakliyat sizler için daima en iyi nakliyeyi ve eşyanızın kırılma ve başka hasar görmemesi için gerekli tüm önlemleri alıp sağlıklı bir taşınmayı gerçekleştirmektedir.

Can Doğuş Evden Eve Nakliyat Ankara | 0312.335 77 69 - 336 74 91

Ana Sayfa | Evden Eve Nakliyat | Araçlarımız | Ambalajlama | Depolama | İletişim